Perfect Skin+

Perfect_Skin kaplsid_Soome_Tervisetooted

Perfect Skin+ ilukapslid​

Siledat ja pehmet nahka, tugevaid küüsi ja terveid juukseid on peetud läbi ajaloo ihaldusväärseks. Selleks, et nahk, küüned ja juuksed oleksid teved ja tugevad vajab organism vajalikke toitained, seega on väga oluline tervislik ja toitaineterikas toitumine.

Tänapäeva elu võib olla kiire ning stressirikas ning alati ei pruugi aega leida, tervislikult süüa see, aga mõjutab meie tervist ja väljanägemist.  Sellepärast on soovitatav kasutada usaldusväärset ja tõhusat toodet Perfect Skin+ kapsleid, et tagada naha ilu ja keha jaoks oluliste toitainete omastamine.

Soome-Tervisetooted- Perfect- Skin_kaplsid

Peale Perfect Skin+ kasutamise alustamist jälgige hoolikalt toote mõju nahale, juustele ning näiteks ka silmade ja suu limaskestadele.

Perfect Skin+ koostisosadest

Perfect Skin+ koostisosade valik põhines hoolikatel teadusuuringute tulemustel ja hästi analüüsitud kasutajakogemustel. Selle toime on kooskõlas Euroopa Toiduohutusameti ametlike tervisealaste nõuetega.

Põhjamaised mustikad
Perfect Skin+ ekstrakti valmistamiseks kasutatud mustikad on pärit põhjamaistelt külmadelt aladelt, mis tõstab oluliselt nende antotsüaniini sisaldust. Teadusuuringutes on leitud, et mus- tikate antotsüaniini sisaldus on põhjapool kõrgem kui lõunas, kuna taimed kaitsevad oma elutähtsaid osi külma kliima eest, luues endale kaitsevahendeid need on, aga kasulikud meie tervisele.

B(ilu)- grupi vitamiinid
Olulised B-grupi vitamiinid biotiin ja B2-vitamiin aitavad kaasa naha, limaskestade ja juuste normaalsele toimimisele. Need on olulised toitained, millel on keskne roll inimkeha keerukates, tervist hoidvates süsteemides. Mõlemad vitamiinid aitavad ka närvisüsteemilt normaalselt toimida, millel on loomulikult tohutu mõju inimese heaolule.

Nisukeramiidid
Keramiidimolekulid aitavad hoida normaalselt naha niiskust. Neid molekule toodab nahk nooruses rohkesti, kuid vanusega keramiidide tootmine aeglustub, mille tulemuseks on kuivem ja kortsulisem nahk. Perfect Skin+ sisaldab nisukramiide, et nahka seestpoolt toita. Perfect Skin+ sisaldab nisukramiide, et nahka seestpoolt toita ning õli seespidine kasutamine aitab toitainetel jõuda sinna kuhu organismil seda vaja on.

C- ja A- vitamiinid
Erinevad viirused ja bakterid ohustavad meie keha pidevalt. Nende väliste ohtude vastu võitlemiseks peab inimkeha immuunsussüsteem korralikult töötama. Hästitoimiv immuunsüsteem suudab enamiku neist ohtudest kõrvaldada. Perfect Skin+ koostisosad aitavad säilitada normaalset immuunsussüsteemi. Koos tervete limaskestadega kaitseb immuunsussüsteem teie tervist ja ilu.

Perfect skin Soome tervisetooted

Perfect Skin+ kapslite kasutegurid

Pärast Perfect Skin+ kasutamise alustamist jälgige hoolikalt toote mõju nahale, juustele ning näiteks ka silmade ja suu limaskestadele. Paljud kliendid väidavad, et on mõjusid märganud juba pärast paarinädalast kasutamist. Perfect Skin+ aitab kaasa kogu keha heaolule ja normaalsele talitlusele, aga eriti hästi mõjutavad need nahka, küüsi, juukseid, silmi, hambaid ja immuunsussüsteemi. 

Perfect Skin+

Perfect Skin+

Jaga:

Meie hoolime Sinu tervisestKui soovid saada eksklusiivseid pakkumisi, lugeda meie toodete ja tervislike eluviiside kohta, siis liitu meie uudiskirjaga.

Rohkem infot