Fenugreek

Fenugreek +

€ 39.90

120 tabletti

Oma uuendatud koostisega pakub Fenugreek+ tuge testosterooni normaalse taseme säilitamiseks.

fenugreek soome tervisetooted

Fenugreek+ toodet võivad kasutada nii mehed kui naised. See toode ei ole mõeldud lastele. Ärge kasutage raseduse ega imetamise ajal. Põld-lambaläätsel on mõõdukas kombineeritud toime varfariini tüüpi hüübimisvastaste ravimitega (Waran ja geneerilised ravimid). Seda tüüpi ravimite võtmisel ei ole soovitatav kasutada põld-lambaläätse, välja arvatud juhul, kui see on  oma arstiga läbi räägitud.
Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

1 kapsel sisaldab:

  • Põld-lambaläätse ekstrakt 300 mg

…millest on fenusteroole 150 mg

…millest on diosgeniine    3 mg

  • Magneesium 100 mg (27%*)
  • Tsink 5 mg (50%*)
  • Vitamiin B6 2,5 mg (179 %*)
  • BioPerine® 2,5 mg

*% päevasest väärtusest

Meeste puhul on testosterooni ülesandeks säilitada nii vaimne kui ka füüsiline võimekus. Testosterooni mõju tervise üldisele heaolule on laialt tuntud ja seetõttu on mõtekas säilitada selle optimaalne tase. Sellest tulenevalt on teadlased hakanud lisaks korralikule toitumisele ja treeningule uurima ka ürte ja mineraale, et teada saada, kas neist võib olla kasu testosterooni taseme tugevdamisel.

fenugreek soome tervisetooted
fenugreek soome tervisetooted

Soome Tervisetoodete Fenugreek+ sisaldab tsinki, millel on selge mõju reproduktiivtervisele. On selgeid tõendeid selle kohta, et tsink toetab normaalset viljakust ja paljunemist. Samamoodi aitab tsink säilitada normaalset testosterooni taset veres. Lisaks sisaldab toode bioperiini (Bioperine ®), mis suurendab põld-lambaläätse, samuti magneesiumi ja B6-vitamiini imendumist.

Põld-lambalääts (Trigonella foenum-graecum) on ravimtaim, mida on kasutatud tuhandeid aastaid ja mida on leitud isegi vaarao Tutanhamoni hauast. Uuendatud tootes Fenugreek+ oleme kasutanud põld-lambaläätse kombinatsiooni, mis on eelmisest versioonist veelgi kvaliteetsem ja rikastatum, seega piisab väiksemast kogusest.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 120 tabletti Fenugreek+, millest jätkub kasutamiseks umbes 4 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 39,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 120 tabletti Fenugreek+, iga 4 kuu tagant, hinnaga 39,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust