Fenugreek

Fenugreek +

€ 44.90

120 tabletti

Tsinki, lambaläätse, magneesiumi ja B6-vitamiini sisaldav Fenugreek+ toetab normaalset testosterooni taset.

D-vitamiini 20 µg, D-vitamiini 50 µg, D-vitamiini 100 µg, Omega 3 + Family, Tugev Melatoniini 1,9 mg, B12-vitamiin, Nivel C10, Tugev K2, Perfect Skin +, Tsink + C, Q10 + Tugev Biotiini

fenugreek soome tervisetooted

Fenugreek+ toodet võivad kasutada nii mehed kui naised. See toode ei ole mõeldud lastele. Ärge kasutage raseduse ega imetamise ajal. Põld-lambaläätsel on mõõdukas kombineeritud toime varfariini tüüpi hüübimisvastaste ravimitega (Waran ja geneerilised ravimid). Seda tüüpi ravimite võtmisel ei ole soovitatav kasutada põld-lambaläätse, välja arvatud juhul, kui see on  oma arstiga läbi räägitud.
Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

1 kapsel sisaldab:

  • Põld-lambaläätse ekstrakt 300 mg

…millest on fenusteroole 150 mg

…millest on diosgeniine    3 mg

  • Magneesium 100 mg (27%*)
  • Tsink 5 mg (50%*)
  • Vitamiin B6 2,5 mg (179 %*)
  • BioPerine® 2,5 mg

*% päevasest väärtusest

Meeste puhul on testosterooni ülesandeks säilitada nii vaimne kui ka füüsiline võimekus. Testosterooni mõju tervise üldisele heaolule on laialt tuntud ja seetõttu on mõtekas säilitada selle optimaalne tase. Sellest tulenevalt on teadlased hakanud lisaks korralikule toitumisele ja treeningule uurima ka ürte ja mineraale, et teada saada, kas neist võib olla kasu testosterooni taseme tugevdamisel.

fenugreek soome tervisetooted
fenugreek soome tervisetooted

Soome Tervisetoodete Fenugreek+ sisaldab tsinki, millel on selge mõju reproduktiivtervisele. On selgeid tõendeid selle kohta, et tsink toetab normaalset viljakust ja paljunemist. Samamoodi aitab tsink säilitada normaalset testosterooni taset veres. Lisaks sisaldab toode bioperiini (Bioperine ®), mis suurendab põld-lambaläätse, samuti magneesiumi ja B6-vitamiini imendumist.

Põld-lambalääts (Trigonella foenum-graecum) on taim, mida on kasutatud tuhandeid aastaid ja mida on leitud isegi vaarao Tutanhamoni hauast. Uuendatud tootes Fenugreek+ oleme kasutanud põld-lambaläätse kombinatsiooni, mis on eelmisest versioonist veelgi kvaliteetsem ja rikastatum, seega piisab väiksemast kogusest.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 120 Fenugreek+ tabletti (1 pakk sisaldab 120 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 4 kuu varu (1 tablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 4 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 4 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust