Crystal Dream

Crystal Dream

Crystal Dream

€ 39.90

120 tabletti

Soome Tervisetooted OÜ uus unetoode Crystal Dream on melatoniinivaba ja looduslik alternatiiv uinumise toetamiseks. On tõestatud, et selle toote koostisosad vähendavad rahutust ja stressi, rahustavad kesknärvisüsteemi ning aitavad inimestel paremini uinuda ja magada. Toode sisaldab sidrunmelissi, piimapeptiide, roosilõhnalist kuldjuurt, kaeraekstrakti, humalat ning kummelit.

Soome Tervisetooted woman photoshoot

Tähelepanu: täiskasvanute soovituslik kasutamine on 1–2 tabletti päevas, mis tuleb võtta pool tundi enne magamaminekut.

Ärge ületage soovitatud päevakogust. Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatult, jahedas kuivas ja päiksevalguse eest kaitstud kohas. Ei soovitata rasedatele ega imetavatele emadele.

Koostisosad: Sidrunmeliss (Melissa officinalis), piimapeptiidid, roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea), humal (Humulus lupulus), kaeraekstrakt (Avena sativa), kummeliekstrakt (Chamomilla recutita), paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, dikaltsiumfosfaat), katteained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos) aroomiained (lavendel, kummel, sidrunmeliss, muskaatpähkel), värvained (raudoksiidid ja hüdroksiidid).

Päevane annus (1-2 tabletti) sisaldab: 1 tablett / 2 tabletti

Sidrunmeliss 125 mg / 250 mg
Piimapeptiidid 72,5 mg / 125 mg
Kuldjuur 50 mg  / 100 mg
Kaeraekstrakt 25 mg / 50 mg
Humal 25 mg / 50 mg
Kummeliekstrakt 25 mg / 50 mg

Info koostisosade kohta

Toode Crystal Dream sisaldab mitmeid koostisosi, mis toetavad stressi maandamist, rahunemist ja une kvaliteeti. Uuringud on näidanud tõendeid selle mõju kohta.

Sidrunmeliss on sidrunilõhnaline ürt, mida algselt kasutati suhkru- ja ravimtaimena. Hiljem sai sellest oluline vürts. On tõestatud, et sidrunmeliss toetab menopausi ajal uneprobleemide käes vaevlevate 50-60-aastaste naiste kvaliteetset und. Samuti on täheldatud unehäirete vähenemist teiste stressi ja uneprobleemide all kannatajate seas.

Roosilõhnaline kuldjuur on adaptogeen, mis aitab kehal kohaneda olude muutustega. Suurel kuldjuure kogusel on stimuleeriv toime, kuid kombineeritud toodetes toimib kuldjuur lõõgastava koostisosana. On täheldatud, et kuldjuur toetab uinumist, kui tegemist on meeleolumuutusega seotud uinumisraskustega, samuti aitab leevendada stressi.

Humal on taim, mille tuntuim kasutus on õlle maitseainena. Samuti on täheldatud, et alkoholivaba õlu parandab uinumist just humala tõttu: uuringutes parandati uuritavate unekvaliteeti, tarbides õhtusöögi ajal humalat sisaldavat alkoholivaba õlut.

Kummel on traditsiooniline ravimtaim, mida on kasutatud rahustava tõmmisena, tunneme seda kummeliteena. Ka uurimistulemused toetavad traditsioonilist uskumust kummeli lõõgastava ja und soodustava mõju kohta. Kummeliekstraktil on täheldatud positiivset mõju meeleolule. Rottide peal tehtud katsetel täheldati, et kummeliekstrakt lühendas uinumiseks kuluvat aega keskmiselt kuni poole tunni võrra.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 120 tabletti Crystal Dream, millest jätkub kasutamiseks umbes 2 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 39,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 120 tabletti Crystal Dream, iga 2 kuu tagant, hinnaga 39,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust