Crystal Dream

Crystal Dream

Crystal Dream

€ 39.90

120 tabletti

Soome Tervisetooted OÜ uus unetoode Crystal Dream on melatoniinivaba ja looduslik alternatiiv uinumise toetamiseks. On tõestatud, et selle toote koostisosad vähendavad rahutust ja stressi, rahustavad kesknärvisüsteemi ning aitavad inimestel paremini uinuda ja magada. Toode sisaldab sidrunmelissi, piimapeptiide, roosilõhnalist kuldjuurt, kaeraekstrakti, humalat ning kummelit.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiini 50 µg , D-vitamiin 100 µg Omega 3+ Fenugreek+,  Tugev K2, Nivel C10, Perfect skin +, Q10 +, Tsink+ C, Tugev Melatoniin, Glucovita

Soome Tervisetooted woman photoshoot

Tähelepanu: täiskasvanute soovituslik kasutamine on 1–2 tabletti päevas, mis tuleb võtta pool tundi enne magamaminekut.

Ärge ületage soovitatud päevakogust. Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatult, jahedas kuivas ja päiksevalguse eest kaitstud kohas. Ei soovitata rasedatele ega imetavatele emadele.

Koostisosad: Sidrunmeliss (Melissa officinalis), piimapeptiidid, roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea), humal (Humulus lupulus), kaeraekstrakt (Avena sativa), kummeliekstrakt (Chamomilla recutita), paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, dikaltsiumfosfaat), katteained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos) aroomiained (lavendel, kummel, sidrunmeliss, muskaatpähkel), värvained (raudoksiidid ja hüdroksiidid).

Päevane annus (1-2 tabletti) sisaldab: 1 tablett / 2 tabletti

Sidrunmeliss 125 mg / 250 mg
Piimapeptiidid 72,5 mg / 125 mg
Kuldjuur 50 mg  / 100 mg
Kaeraekstrakt 25 mg / 50 mg
Humal 25 mg / 50 mg
Kummeliekstrakt 25 mg / 50 mg

Info koostisosade kohta

Toode Crystal Dream sisaldab mitmeid koostisosi, mis toetavad stressi maandamist, rahunemist ja une kvaliteeti. Uuringud on näidanud tõendeid selle mõju kohta.

Sidrunmeliss on sidrunilõhnaline ürt, mida algselt kasutati suhkru- ja ravimtaimena. Hiljem sai sellest oluline vürts. On tõestatud, et sidrunmeliss toetab menopausi ajal uneprobleemide käes vaevlevate 50-60-aastaste naiste kvaliteetset und (1). Samuti on täheldatud unehäirete vähenemist teiste stressi ja uneprobleemide all kannatajate seas.

1. Taavoni S, Nazem Ekbatani N, Haghani H. Valerian/lemon balm use for sleep disorders during menopause. Complement Ther Clin Pract. 2013 Nov;19(4):193-6. doi: 10.1016/j.ctcp.2013.07.002. Epub 2013 Sep 10.

Roosilõhnaline kuldjuur on adaptogeen, mis aitab kehal kohaneda olude muutustega. Suurel kuldjuure kogusel on stimuleeriv toime, kuid kombineeritud toodetes toimib kuldjuur lõõgastava koostisosana. On täheldatud, et kuldjuur toetab uinumist, kui tegemist on meeleolumuutusega seotud uinumisraskustega (2), samuti aitab leevendada stressi (3).

2. Darbinyan V, Aslanyan G, Amroyan E, Gabrielyan E, Malmström C, Panossian A. Clinical trial of Rhodiola rosea L. extract SHR -5 in the treatment of mild to moderate depression. Nord J Psychiatry. 2007;61(5):343-8

3. Edwards D, Heufelder A, Zimmermann A. Therapeutic effects and safety of Rhodiola rosea extract WS® 1375 in subjects with life-stress symptoms–results of an open-label study. Phytother Res. 2012 Aug;26(8):1220-5. doi: 10.1002/ptr.3712. Epub 2012 Jan 6

 Humal on taim, mille tuntuim kasutus on õlle maitseainena. Samuti on täheldatud, et alkoholivaba õlu parandab uinumist just humala tõttu: uuringutes parandati uuritavate unekvaliteeti, tarbides õhtusöögi ajal humalat sisaldavat alkoholivaba õlut (4).

4. Franco L, Sánchez C, Bravo R, Rodríguez AB, Barriga C, Romero E, Cubero J. The sedative effect of non-alcoholic beer in healthy female nurses. PLoS One. 2012;7(7):e37290. doi: 10.1371/

 

Kummel on traditsiooniline ravimtaim, mida on kasutatud rahustava tõmmisena, tunneme seda kummeliteena. Ka uurimistulemused toetavad traditsioonilist uskumust kummeli lõõgastava ja und soodustava mõju kohta. Kummeliekstraktil on täheldatud positiivset mõju meeleolule (5). Rottide peal tehtud katsetel täheldati, et kummeliekstrakt lühendas uinumiseks kuluvat aega keskmiselt kuni poole tunni võrra.

5. Amsterdam JD, Li Y, Soeller I, Rockwell K, Mao JJ, Shults J. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial of Oral Matricaria Recutita (Chamomile) Extract Therapy of Generalized Anxiety Disorder. J Clin Psychopharmacol. 2009 Aug; 29(4): 378–382. doi: 10.1097/JCP.0b013e3181ac935c.

Tellimuse sisu
Saadetis sisaldab 120 Crystal Dream tabletti (1 pakk sisaldab 120 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 2 kuu varu (2 tabletti päevas).

Koguhind
Esimese saadetise koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 19,95€/kuus). Järgnevate saadetiste koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 19,95€/kuus). Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine
Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 2 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Tarne
Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 2 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval arvel. Tarnime ainult Eesti piires.

Lepingu kestus ja muutmine
Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal tarneintervalli muuta või oma edasised tellimused/saadetised tühistada, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele klienditeenindus@soometervisetooted.ee. Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Taganemisõigus ja õigus parandusmeetmetele
Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Kaubale kehtib ka kauba vastavuse osas tarbijakaitseseadus. Lugege taganemisõiguse ja mittevastavuse korral õiguskaitse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e-posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust