Küsige toitumisspetsialistilt

Kas teil on toitumisega seotud küsimusi?

Nüüd on teil hea võimalus oma küsimused esitada Soome Tervisetoodete toitumiseksperdile Juhana Harju´le.
Täitke ära allolev vorm ja lisage oma küsimus. 
Juhana vastab küsimustele tavaliselt mõne tööpäeva jooksul (va puhkuste ajal).

*  See vorm ei ole mõeldud toodete tellimustega seotud küsimuste jaoks. Kui teil on nendega seotud küsimusi, palume teil pöörduda otse meie klienditeeninduse poole.  Nõustun, et minu küsimusi ja vastuseid, mis võivad olla teistele kasulikud võib avaldada. Meie lubame, tagada Teie anonüümsuse ja ei avalda küsimuste juures teie nime ega e-posti aadressi.

  Juhana Harju
  Juhana HarjuToitumisspetsialist
  Read More
  Ma propageerin traditsioonilist ja värvilist Vahemere stiilis toitumist, milles tarbitakse rohkelt puu- ja köögivilju. Samuti pean tervislikuks ja kiiduväärseks paljusid Aasia ning toortoidu omadusi. Isikliku kogemuse põhjal võin öelda, et tervislikkus ja maitsvus võivad olla suurepäraselt kokku kombineeritud. Pean täiuslikuks ideaaliks mõõdukust ja soovin seda ka propageerida.

  Usun ka, et toidulisandid – kui neid tarbitakse mõõdukalt – võivad anda teie tervisele selget kasu – näiteks D-vitamiini toidulisand meie kliimas on vajalik vähemalt sügisest kevadeni.

  *  See vorm ei ole mõeldud toodete tellimustega seotud küsimuste jaoks. Kui teil on nendega seotud küsimusi, palume teil pöörduda otse meie klienditeeninduse poole.

  Juhanaga ja tema toitumisalaste soovitustega saad lähemalt tutvuda siit.