Tugev Biotiin

44.90 €

180 tabletti

Tugev Biotin toidulisand sisaldab 12 000 µg biotiini.
Gluteenivaba, laktoosivaba, suhkruvaba, piimavaba, vegan. 

Soovitab sprinter Milja Thureson.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiin 50 µg, D-vitamiin 100 µg,  Omega 3+ Family, Fenugreek+,, Tugev melatoniin 1,9 mg, Magneesium+, B-vitamiin, Tugev K2, Nivel C10, Perfect  Skin +, Tsink + C, Q10 +

Soovitatav päevane annus on 1 tablett.

Näidatud ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ega tervislikku eluviisi.

Suures annuses biotiini lisamine võib mõne vereanalüüsi tulemusi moonutada. Toote kasutamine enne vereanalüüse tuleb arstiga arutada.

Toodet tuleb hoida väikelastele kättesaamatus kohas, kuivas toatemperatuuril ja päikesevalguse eest kaitstult

Koostis: täiteained (maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad), D-biotiin*, paakumisvastased ained (kaltsiumfosfaat, ränidioksiid). *Biotiin ei tule Norrast.

Biotiin 12 000 μg 24 000 %*

*% päevase tarbimise kontrollväärtusest

Toodetud: Norras

Maailma tugevaim biotiinipreparaat!

Tugev Biotiin on hetkel maailma tugevaim biotiinitoode. See toode sisaldab kuni 12 000 µg biotiini.

Biotiini on vaja naha, küünte, juuste ja limaskestade tervise säilitamiseks. Biotiin osaleb organismi energiavahetuses ja toitainete ärakasutamises. Lisaks toetab biotiin vaimu heaolu ja närvisüsteemi toimimist. Lapseootel emadel on hea teada, et biotiini vajadus suureneb raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

 

Biotiin ehk vitamiin B7 on vees lahustuv oluline vitamiin, varem tuntud kui H-vitamiin. H-täht viitab saksakeelsele sõnale “Haut”, mis tähistab nahka, mis tuletab meelde biotiini mõju naha tervisele.

Euroopa Toiduohutusamet ehk EFSA ("Euroopa Toiduohutusamet") on andnud biotiinile järgmised tervisealased väited:

Biotiin soodustab:

    • juuste, naha ja limaskestade normaalsena hoidmine.
    • normaalset energiavahetust.
    • närvisüsteemi normaalne toimimine.
    • normaalne makrotoitainete ainevahetus.
    • normaalsed psühholoogilised funktsioonid.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 180 Tugev Biotiin tabletti (1 pakk sisaldab 180 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 6 kuu varu (1 tablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 7,48€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 7,48€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 6 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 6 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust