Nivel C10

Nivel C10

Nivel C10

€ 39.90

120 tabletti

Nivel C10 on toiduainete asjatundja Juhana Harju väljatöötatud toode, mis muuhulgas toetab liigesekõhrede normaalset talitlust. Nivel C10 koosnebkümnest hoolikalt valitud komponendist, mille kasutusohutusele on pööratud erilist tähelepanu.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiin  50 µg, D-vitamiin 100 µg, Omega-3, Family, Fenugreek+, Tugev Melatoniini Magnesium+, Perfect Skin +, Q10 +, Tsink+ C, Tugev Biotiin

NicelC10 soome tervisetooted
  • Üks kapsel päevas on piisav.

Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

Kapslid on valmistanud Norras.

Glükosamiinsulfaat, kondroitiinsulfaat, metüülsulfonüülmetaan (MSM), India viirukipuu (Boswellia serrata), Kurkum (Curcuma longa), L-askorbiinhape, ingver (Zingiber oicinale), denatureerimata II tüübi kollageen, must pipar (Piper nigrum), hülaroonhape, täiteaine (mikrokristallne tselluloos), pinnatöötlusaine (hüdroksüpropüül- metüültselluloos), värvaine (titaanoksiid).

2 tabletti sisaldab

Glükoosamiinsulfaat 500mg
Kondroitiinsulfaat 400mg
Opti MSM 300mg
India Viirukipuu 200mg
Kurkumiin 100mg
C-Vitamiin 100mg (125*)
Ingver 50mg
Denatureerimata II tüübi kollageen 40%
Bioperiin 5mg
Hüalroonhape 550 μg

  • %päevane võrdluskogus

Nivel C10 kasulikud mõjud

Inimese liigesekõhredes on pudeliharja meenutavaid struktuure, proteoglükaane. Glükoosamiini N-atsetüleerunud vorm on niisuguste „pudeliharjade“ ja liigeste elastse kõhre osa.

Kondroitiinsulfaati on osa samasuguses „pudeliharjas“ nagu glükoosamiin. Kondroitiinsulfaat on seega liigesekõhre oluline osa, kandes selle elastseid ja mehaanilisi omadusi.
Kondroitiinsulfaati on palju liigeseõõnsusi täitvas liigesevedelikus ja see toimib seal omamoodi amortisaatorina.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM) on vesilahustuv väävliühend, mida esineberiti põhjalikus protsessis. MSM-i destilleeritakse neli korda, misjärel kõik saasted on eemaldatud ja järele jääb vaid puhas MSM. OPTI-MSM on ka enim uuritud MSM-i vorm.

India mägedes kasvavat Boswellia serratat (India viirukipuud) on kasutatud ürdina juba sadu aastaid. See harali okstega puu kuulubki teadusliku liigituse järgi mürripuuliste sugukonda.

Kurkumiin toetab organismi normaalset põletikke reguleeriva süsteemi talitlust.

Ingver toetab nagu kurkumiin organismi põletikke reguleeriva süsteemi talitlust.

II tüübi kollageen on kiuline ning suurem osa kõhrest koosneb just sellest proteiinist. Kollageen moodustab kolmikspiraalseid struktuure, mis on organismi tähtsaimaid struktuuri komponente.

Bioperiin on patenteeritud piperiinitoode, mille piperiini 95%. Nivel C10 sisaldab bioperiini, sest see suurendab kurkumiini imendumist organismis. Bioperiini on kasutatud juba 20 aastat bioloogilise efektiivsuse suurendamiseks.

Hüaluroonhape ehk hüaluronaan on kõhredes ja liigesevedelikes esinev suhkur, millele proteoglükaanid kinnituvad. See kompleks seob rohkesti vett ning teeb kõhre survet taluvaks ja elastseks. Liigeseõõnsusi täitev liigesevedelik omakorda soodustab liigese liikuvust.

C-vitamiin toetab liigesekõhre kollageeni moodustumist ja sidekudede püsimist normaalsetena.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 120 Nivel C10 tabletti (1 pakk sisaldab 120 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 2 kuu varu (2 tabletti päevas). Esimese saadetise koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 19,95€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 19,95€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 2 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 2 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust