Nivel C10

Nivel C10

Nivel C10

€ 39.90

120 tabletti

Nivel C10 on toiduainete asjatundja Juhana Harju väljatöötatud toode, mis muuhulgas toetab liigesekõhrede normaalset talitlust. Nivel C10 koosnebkümnest hoolikalt valitud komponendist, mille kasutusohutusele on pööratud erilist tähelepanu.

NicelC10 soome tervisetooted
  • Üks kapsel päevas on piisav.

Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

Kapslid on valmistanud Norras.

Glükosamiinsulfaat, kondroitiinsulfaat, metüülsulfonüülmetaan (MSM), India viirukipuu (Boswellia serrata), Kurkum (Curcuma longa), L-askorbiinhape, ingver (Zingiber oicinale), denatureerimata II tüübi kollageen, must pipar (Piper nigrum), hülaroonhape, täiteaine (mikrokristallne tselluloos), pinnatöötlusaine (hüdroksüpropüül- metüültselluloos), värvaine (titaanoksiid).

2 tabletti sisaldab

Glükoosamiinsulfaat 500mg
Kondroitiinsulfaat 400mg
Opti MSM 300mg
India Viirukipuu 200mg
Kurkumiin 100mg
C-Vitamiin 100mg (125*)
Ingver 50mg
Denatureerimata II tüübi kollageen 40%
Bioperiin 5mg
Hüalroonhape 550 μg

  • %päevane võrdluskogus

Nivel C10 kasulikud mõjud

Inimese liigesekõhredes on pudeliharja meenutavaid struktuure, proteoglükaane. Glükoosamiini N-atsetüleerunud vorm on niisuguste „pudeliharjade“ ja liigeste elastse kõhre osa.

Kondroitiinsulfaati on osa samasuguses „pudeliharjas“ nagu glükoosamiin. Kondroitiinsulfaat on seega liigesekõhre oluline osa, kandes selle elastseid ja mehaanilisi omadusi.
Kondroitiinsulfaati on palju liigeseõõnsusi täitvas liigesevedelikus ja see toimib seal omamoodi amortisaatorina.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM) on vesilahustuv väävliühend, mida esineberiti põhjalikus protsessis. MSM-i destilleeritakse neli korda, misjärel kõik saasted on eemaldatud ja järele jääb vaid puhas MSM. OPTI-MSM on ka enim uuritud MSM-i vorm.

India mägedes kasvavat Boswellia serratat (India viirukipuud) on kasutatud ürdina juba sadu aastaid. See harali okstega puu kuulubki teadusliku liigituse järgi mürripuuliste sugukonda.

Kurkumiin toetab organismi normaalset põletikke reguleeriva süsteemi talitlust.

Ingver toetab nagu kurkumiin organismi põletikke reguleeriva süsteemi talitlust.

II tüübi kollageen on kiuline ning suurem osa kõhrest koosneb just sellest proteiinist. Kollageen moodustab kolmikspiraalseid struktuure, mis on organismi tähtsaimaid struktuuri komponente.

Bioperiin on patenteeritud piperiinitoode, mille piperiini 95%. Nivel C10 sisaldab bioperiini, sest see suurendab kurkumiini imendumist organismis. Bioperiini on kasutatud juba 20 aastat bioloogilise efektiivsuse suurendamiseks.

Hüaluroonhape ehk hüaluronaan on kõhredes ja liigesevedelikes esinev suhkur, millele proteoglükaanid kinnituvad. See kompleks seob rohkesti vett ning teeb kõhre survet taluvaks ja elastseks. Liigeseõõnsusi täitev liigesevedelik omakorda soodustab liigese liikuvust.

C-vitamiin toetab liigesekõhre kollageeni moodustumist ja sidekudede püsimist normaalsetena.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 120 tabletti Nivel C10, millest jätkub kasutamiseks umbes 2 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 39,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 120 tabletti Nivel C10, iga 2 kuu tagant, hinnaga 39,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust