TugevK2

Tugev K2

€ 34.90

90 tabletti

Gluteeni-, laktoosi-, suhkru- ja piimavaba

Tugev K2 on luude tervist toetav toidulisand. Tugev K2 sisaldab K2-, D3-, B6- ja B12-vitamiine, folaate ja kaltsiumi.

Tugev K2 – kvaliteetne toidulisand luudele

Toidulisand Tugev K2 on hoolikalt valitud vitamiinide, mineraalide ja muude luudele kasulike toimeainete kombinatsioon. Selles sisalduvad K- ja D-vitamiin, kaltsium ja magneesium aitavad kaasa luude heale tervisele ning lisaks aitab kaltsium vähendada menopausijärgses eas naistel luutiheduse vähenemist. Madal luutihedus on suur luumurdude riskitegur.

D-vitamiini 20 µg, D-vitamiini 50 µg, D-vitamiini 100 µg, D-Omega 3 + Family , Nivel C10, Perfect SKin +, Q10 +, Tsink+ C, Tugev Melatoniin 1,9 mg, B12-vitamiin, Fenugreek+

tugev k2 soome tervisetooted
 • 1 tablett päevas on piisav.
Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult.

Koostisained: Trikaltsiumtsitraat, kuivatatud ploomi ekstrakt (Prunus salicina), magneesiumbisglütsinaat, tomatiekstrakt (Lycopersicon esculentum), naatriumboraat, püridoksaal-5-fosfaat, (6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape, glükoosamiini sool, menakinoon-7, kolekaltsiferool, maltodeksotriinbalamiin, paksendajad (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastased ained (beeta-tsüklodekstriin, kaltsiumfosfaat, ränidioksiid).

*Trikaltsiumtsitraat ei pärine Norrast.
**Vitamiin K2 (menakinoon-7) ei pärine Norrast.
VitaMK7® on Gnosis S.p.A. registreeritud kaubamärk.

1 tablett sisaldab:

Kaltsium120 mg (15 %*)
Kuivatatud ploomi ekstrakt100 mg
Magneesium60 mg (16 %*)
Silikoon5 mg
Lükopeen5 mg
Boor3 mg
Vitamiin B61,4 mg (100 %*)
Folaat (Quatrefolic®)200 μg (100 %*)
Vitamiin K2 (VitaMK7®)100 μg (133,3 %*)
Vitamiin D310 μg (200 %*)
Vitamiin B122 μg (80 %*)

*% päevasest võrdluskogusest

Tugev K2 on koostöös põhjamaise tootjaga disainitud Suomen Terveysravinto toitumiseksperdi Juhana Harju poolt. Varem on Harju kirjutanud ülevaatliku teaduspõhise raamatu tervislikust toitumisest luude jaoks (Strong bones with lifestyle, Atena 2011).

Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) on Tugev K2 toidulisandi koostisainete suhtes kinnitanud järgmised luu tervisega seotud tervisealased väited:

 • K-vitamiin parandab luude seisundit ja tervist.
 • Kaltsium on vajalik …
  – luude normaalse seisundi jaoks.
  – hammaste normaalse seisundi jaoks.
  – laste luude normaalseks arenguks.
 • Kaltsium aitab vähendada menopausijärgses eas naiste luude mineraalide kadu. Madal luutihedus ehk osteoproos on luumurdude riskitegur.
 • D-vitamiin aitab kaasa …
  – kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja kasutamisele.
  – normaalsele kaltsiumisisaldusele veres.
  – luude normaalse tervise säilimisele.
  – normaalse lihasfunktsiooni säilimisele.
  – tervete hammaste säilimisele.
 • Magneesium aitab kaasa …
  – luude normaalse tervise säilimisele.
  – normaalse lihasfunktsiooni säilimisele.
  – tervete hammaste säilimisele.

Tellimuse sisu
Saadetis sisaldab 90 Tugev K2 tabletti (1 pakk sisaldab 90 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 3 kuu varu (1 tablett päevas).

Koguhind
Esimese saadetise koguhind: 34,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,63€/kuus). Järgnevate saadetiste koguhind: 34,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,63€/kuus). Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine
Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 3 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Tarne
Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 3 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval arvel. Tarnime ainult Eesti piires.

Lepingu kestus ja muutmine
Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal tarneintervalli muuta või oma edasised tellimused/saadetised tühistada, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele klienditeenindus@soometervisetooted.ee. Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Taganemisõigus ja õigus parandusmeetmetele
Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Kaubale kehtib ka kauba vastavuse osas tarbijakaitseseadus. Lugege taganemisõiguse ja mittevastavuse korral õiguskaitse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e-posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust