Tugev Melatoniin

Tugev Melatoniin

€ 44.90

300 tabletti

Gluteenivaba, laktoosivaba, piimavaba, suhkruvaba, vegan.

Melatoniin on hormoon, mida keha vajab magama jäämiseks ja hea une jaoks. Melatoniin pakub abi neile, kes töötavad vahetustega ja taastuvad ajavahe stressist.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiini 50 µg , D-vitamiin 100 µg Omega 3+, Fenugreek + , B12-vitamiin, Magnesium+,  Nivel C10, Tugev K2, Perfect Skin +, Tsink + C, Q10 +, Tugev Biotiin

  • Üks kapsel päevas on piisav.

Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

kookosõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), vitamiin D3.

Melatoniin– parem uni

Melatoniin on organismis toodetav hormoon, mis on vajalik kvaliteetse ja hea une jaoks. Näiteks stress vähendab melatoniini tootmist, mistõttu võib uinumise hõlbustamiseks olla vajalik melatoniinipreparaat. 

Melatoniin võib aidata ka öövahetustega töötajatel ja “sotsiaalsest ajavahest” (ik. jet lag) taastuvatel inimestel normaalse unerütmi juurde naasta.

Euroopa Toiduohutusamet ehk EFSA ("Euroopa Toiduohutusamet") on andnud melatoniinile järgmised tervisealased väited.

Mealtoniini kasulikud mõjud:

  • uinumisaja lühendamiseks.
  • jet lag väsimuse tajutavatele sümptomitele.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 300 Tugev Melatoniin tabletti (1 pakk sisaldab 300 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 10 kuu varu (1 tablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 4,49€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 4,49€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 10 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 10 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust