Tugev Melatoniin

Tugev Melatoniin

€ 44.90

300 tabletti

Gluteenivaba, laktoosivaba, piimavaba, suhkruvaba, vegan.

Melatoniin on hormoon, mida keha vajab magama jäämiseks ja hea une jaoks. Melatoniin pakub abi neile, kes töötavad vahetustega ja taastuvad ajavahe stressist.

  • Üks kapsel päevas on piisav.

Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

kookosõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), vitamiin D3.

Melatoniin– parem uni

Melatoniin on organismis toodetav hormoon, mis on vajalik kvaliteetse ja hea une jaoks. Näiteks stress vähendab melatoniini tootmist, mistõttu võib uinumise hõlbustamiseks olla vajalik melatoniinipreparaat. 

Melatoniin võib aidata ka öövahetustega töötajatel ja “sotsiaalsest ajavahest” (ik. jet lag) taastuvatel inimestel normaalse unerütmi juurde naasta.

Euroopa Toiduohutusamet ehk EFSA ("Euroopa Toiduohutusamet") on andnud melatoniinile järgmised tervisealased väited.

Mealtoniini kasulikud mõjud:

  • uinumisaja lühendamiseks.
  • jet lag väsimuse tajutavatele sümptomitele.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 300 tabletti Tugev Melatoniin, millest jätkub kasutamiseks umbes 10 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 44,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 300 tabletti Tugev Melatoniin, iga 10 kuu tagant, hinnaga 44,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust