Koensüüm Q10+

Q10

Koensüüm Q10+

€ 44.90

120 kapslit

Tõhus fermentatsioonimeetodil valmistatud ubikinoonipreparaat, millele on efektiivsuse suurendamiseks lisatud biotiini. Preparaat on välja arendatud suutlikkust ja energilisust silmas pidades.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiin 50 µg, D-vitamiin 100 µg, Omega-3+ Family , Fenugreek+, Magnesium+, Nivel C10, Perfect skin +, Tugev K2, Tsink+ C, Tugev Melatoniin, Tugev Biotiini, B12-vitamiin,

Ubikinoon (ka koensüüm Q10 või CoQ10) on rakkude mitokondrites ehk energiat tootvates organites sisalduv aine, mida leidub kõigis rakkudes.

 Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

1 kapsel sisaldab:

  • Koensüümi Q10 100 mg
  • C-vitamiini 20 mg (25 %*)
  • Biotiini 25 µg (50 %*)
    * % ööpäevasest võrdluskogusest
Q10 soome tervisetooted
Q10koensüümkapslid

Koensüüm Q10+ kasulikud mõjud

  • Biotiin ja C-vitamiin aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele 
  • Vitamiin C aitab vähendada väsimust ja kurnatust 
  • Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalse talitluse
  • Biotiin ja C-vitamiin aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.
  • Vitamiin C aitab kaasa normaalsetele psühholoogistele funktsioonidele

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 120 Koensüüm Q10+ kapslit (1 pakk sisaldab 120 kapslit), mis on tavalise tarbimise puhul 4 kuu varu (1 kapsel päevas). Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 4 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 4 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust