Magnesium+_Soome_Tervisetooted

Magneesium+

€44.90

300 tabletti

Magneesium+ on kombineeritud toode, mis on loodud keha vitamiinide ja mineraalainete vajaduse täiendamiseks. See toode sobib nii tippsportlastele kui ka vähese liikuvusega inimestele.

See toode on hoolikalt koostatud, et pakkuda parimat mõju, mida saab ohutult tarbida oma igapäevases dieedis. Võib kasutada ka koos teiste tervisetoodetega.

soome_tervisetooted_mangeeiumi_tabletid
 • Koostis: magneesiumoksiid, täiteained (mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüültselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid), tsinkoksiid, püridoksiinvesinikkloriid, vaskoksiid, kolekaltsiferool.

  Päevane annus: 1 tablett päevas. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisand ei asenda täisväärtusliku ja tasakaalustatud toitumist. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas  kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Kapslid on valmistanud Norras.

1 tablett sisaldab:

Magneesium 300 mg 80% *
Tsink 5 mg 50% *
Vitamiin B6 0,7 mg 50% *
Vask 0,5 mg 50% *
D-vitamiin 5 μg 100% *

*  % päevaprotsent

Suurem kasu ja rohkem energiat

Nii B6-vitamiin kui ka magneesium aitavad vähendada väsimust. Nende toitainete õige tarbimine avaldab positiivset mõju aju tervisele ja aitab seega kaasa tasakaalustatumale ja üldiselt tervislikule aktiivsusele.

Vitamiin B6 ja magneesium avaldavad positiivset mõju aju normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Vask aitab stimuleerida ka närvisüsteemi funktsioone.

Lühidalt öeldes on Magnesium + suurepärane lisand aju ja närvisüsteemi toetamiseks.

Soome_tervisetooed_eest_magneesium+
Magneesium+_Soome_tervisetooted

Ilus ja särav nahk

Tsink aitab säilitada tervet nahka ja toetab rakkude jagunemisprotsessi, aidates säilitada normaalset ja tervet nahka. Lisaks aitab tsink säilitada normaalseid terveid küüsi ja juukseid. 

Vask on naha normaalse pigmentatsiooni edendamisel võtmetähtsusega. Magneesium on oluline meie hammastele, mis suurendab Magneesiumi + tasakaalustavat toimet “ilu tervisele”.

Sobib nii sportlastele kui ka spordihuvilistele

Magneesium + on oluline toidulisand nii aktiivsetele sportlastele kui ka kehalise aktiivsuse harrastajatele. Tsink soodustab normaalset testosterooni taset veres, magneesium aga lihaste normaalset talitlust.

Treeningust taastumine on ülimalt oluline nii tippsportlastele kui ka regulaarselt treenijatele. Treeningul lihasrakud ajutiselt lagunevad ja taastuvad läbi valgusünteesi – muutudes tavaliselt varasemast veidi tugevamaks. Valkude süntees on funktsioon, mis on seotud keha valgu tootmise ja lihaste kasvuga. Tsingil ja magneesiumil on selles keerulises protsessis olulised ülesanded.

Magneesium+_toidulisandid_soome_tervisetooted
Magneesium_sport_soometervisetooted

Abiks kaalujälgimisel

Neile, kes soovivad kaalust alla võtta, on oluline saada piisavalt vitamiine ja mineraalaineid. See võib sageli olla väljakutse, kui järgite eridieeti. 

Tsink aitab tagada makrotoitainete normaalset vereringet ja soodustab normaalset valgusünteesi. Tegelikult on valgusüntees lihaste kasvu või tervislik lihaste areng pärast treeningut. Hästi toimivad lihased omakorda suurendavad igapäevast kalorite energiakulu, mis omakorda põletab kiiremini liigset rasva.

Magneesium aitab kaasa:

 • väsimuse ja jõuetuse vähenemisele
 • elektrolüütide tasakaalule
 • normaalselt energiat tootvale ainevahetusele
 • närvisüsteemi normaalsele talitlusele
 • normaalsele lihaste talitlusele
 • normaalsele valgusünteesile
 • normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
 • luude normaalsele säilimisele
 • hammaste normaalsele säilimisele

Sellel on roll ka rakkude jagunemise protsessis.

Magneeiumi_tabletid_soome_tervisetooted

Telli kohe:

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee