Magneesium+

Magneesium+

€44.90

300 tabletti

Magneesium+ on kombineeritud toode, mis on loodud keha vitamiinide ja mineraalainete vajaduse täiendamiseks. See toode sobib nii tippsportlastele kui ka vähese liikuvusega inimestele.

Magneesium+ on hoolikalt koostatud, et pakkuda parimat mõju, mida saab ohutult tarbida oma igapäevases dieedis. Seda toodet võib kasutada ka koos teiste tervisetoodetega.

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiini 50 µg , D-vitamiin 100 µg Omega 3+, B12 vitamiin, Nivel C10, Perfect skin +, Q10 +, Tsink+ C, Tugev Melatoniini, Tugev Bitotiin

Suurem kasu ja rohkem energiat

Nii B6-vitamiin kui ka magneesium aitavad vähendada väsimust. Nende toitainete õige tarbimine avaldab positiivset mõju aju tervisele ja aitab seega kaasa tasakaalustatumale ja üldiselt tervislikule aktiivsusele.

Vitamiin B6 ja magneesium avaldavad positiivset mõju aju normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Vask aitab stimuleerida ka närvisüsteemi funktsioone.

Lühidalt öeldes on Magnesium + suurepärane lisand aju ja närvisüsteemi toetamiseks.

Ilus ja särav nahk

Tsink aitab säilitada tervet nahka ja toetab rakkude jagunemisprotsessi, aidates säilitada normaalset ja tervet nahka. Lisaks aitab tsink säilitada normaalseid terveid küüsi ja juukseid. 

Vask on naha normaalse pigmentatsiooni edendamisel võtmetähtsusega. Magneesium on oluline meie hammastele, mis suurendab Magneesiumi + tasakaalustavat toimet “ilu tervisele”.

Sobib nii sportlastele kui ka spordihuvilistele

Magneesium + on oluline toidulisand nii aktiivsetele sportlastele kui ka kehalise aktiivsuse harrastajatele. Tsink soodustab normaalset testosterooni taset veres, magneesium aga lihaste normaalset talitlust.

Treeningust taastumine on ülimalt oluline nii tippsportlastele kui ka regulaarselt treenijatele. Treeningul lihasrakud ajutiselt lagunevad ja taastuvad läbi valgusünteesi – muutudes tavaliselt varasemast veidi tugevamaks. Valkude süntees on funktsioon, mis on seotud keha valgu tootmise ja lihaste kasvuga. Tsingil ja magneesiumil on selles keerulises protsessis olulised ülesanded.

Abiks kaalujälgimisel

Neile, kes soovivad kaalust alla võtta, on oluline saada piisavalt vitamiine ja mineraalaineid. See võib sageli olla väljakutse, kui järgite eridieeti. 

Tsink aitab tagada makrotoitainete normaalset vereringet ja soodustab normaalset valgusünteesi. Tegelikult on valgusüntees lihaste kasvu või tervislik lihaste areng pärast treeningut. Hästi toimivad lihased omakorda suurendavad igapäevast kalorite energiakulu, mis omakorda põletab kiiremini liigset rasva.

Magneesium aitab kaasa:

  • väsimuse ja jõuetuse vähenemisele
  • elektrolüütide tasakaalule
  • normaalselt energiat tootvale ainevahetusele
  • närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • normaalsele lihaste talitlusele
  • normaalsele valgusünteesile
  • normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • luude normaalsele säilimisele
  • hammaste normaalsele säilimisele
  • sellel on roll ka rakkude jagunemise protsessis.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 300 Magneesium+ tabletti (2 pakki sisaldab 150 tabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 10 kuu varu (1 tablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 4,49€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 4,49€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 10 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 10 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust