Magneesium+

Magneesium+

€44.90

300 tabletti

Magneesium+ on kombineeritud toode, mis on loodud keha vitamiinide ja mineraalainete vajaduse täiendamiseks. See toode sobib nii tippsportlastele kui ka vähese liikuvusega inimestele.

Magneesium+ on hoolikalt koostatud, et pakkuda parimat mõju, mida saab ohutult tarbida oma igapäevases dieedis. Seda toodet võib kasutada ka koos teiste tervisetoodetega.

Suurem kasu ja rohkem energiat

Nii B6-vitamiin kui ka magneesium aitavad vähendada väsimust. Nende toitainete õige tarbimine avaldab positiivset mõju aju tervisele ja aitab seega kaasa tasakaalustatumale ja üldiselt tervislikule aktiivsusele.

Vitamiin B6 ja magneesium avaldavad positiivset mõju aju normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Vask aitab stimuleerida ka närvisüsteemi funktsioone.

Lühidalt öeldes on Magnesium + suurepärane lisand aju ja närvisüsteemi toetamiseks.

Ilus ja särav nahk

Tsink aitab säilitada tervet nahka ja toetab rakkude jagunemisprotsessi, aidates säilitada normaalset ja tervet nahka. Lisaks aitab tsink säilitada normaalseid terveid küüsi ja juukseid. 

Vask on naha normaalse pigmentatsiooni edendamisel võtmetähtsusega. Magneesium on oluline meie hammastele, mis suurendab Magneesiumi + tasakaalustavat toimet “ilu tervisele”.

Sobib nii sportlastele kui ka spordihuvilistele

Magneesium + on oluline toidulisand nii aktiivsetele sportlastele kui ka kehalise aktiivsuse harrastajatele. Tsink soodustab normaalset testosterooni taset veres, magneesium aga lihaste normaalset talitlust.

Treeningust taastumine on ülimalt oluline nii tippsportlastele kui ka regulaarselt treenijatele. Treeningul lihasrakud ajutiselt lagunevad ja taastuvad läbi valgusünteesi – muutudes tavaliselt varasemast veidi tugevamaks. Valkude süntees on funktsioon, mis on seotud keha valgu tootmise ja lihaste kasvuga. Tsingil ja magneesiumil on selles keerulises protsessis olulised ülesanded.

Abiks kaalujälgimisel

Neile, kes soovivad kaalust alla võtta, on oluline saada piisavalt vitamiine ja mineraalaineid. See võib sageli olla väljakutse, kui järgite eridieeti. 

Tsink aitab tagada makrotoitainete normaalset vereringet ja soodustab normaalset valgusünteesi. Tegelikult on valgusüntees lihaste kasvu või tervislik lihaste areng pärast treeningut. Hästi toimivad lihased omakorda suurendavad igapäevast kalorite energiakulu, mis omakorda põletab kiiremini liigset rasva.

Magneesium aitab kaasa:

  • väsimuse ja jõuetuse vähenemisele
  • elektrolüütide tasakaalule
  • normaalselt energiat tootvale ainevahetusele
  • närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • normaalsele lihaste talitlusele
  • normaalsele valgusünteesile
  • normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • luude normaalsele säilimisele
  • hammaste normaalsele säilimisele
  • sellel on roll ka rakkude jagunemise protsessis.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 300 tabletti Magneesium+, millest jätkub kasutamiseks umbes 10 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 44,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 300 tabletti Magneesium+, iga 10 kuu tagant, hinnaga 44,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust