Omega 3 family

Omega 3

Omega 3+ family

€ 44.90

240 kapslit

Meie teine populaarne toode on Omega-3 Family, kus kahe kapsli kogus on 1000mg, millest 650mg moodustab omega-3 rasvhappeid. 

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiini 50 µg, D-vitamiini 100 µg, Fenugreek+ , Tugev Melatoniin, Magnesium+, B12-vitamiin, Nivel C10, Tugev K2, Perfect Skin +, Q10 + ,Tsink+ C, Tugev Biotiin

Omega3 Kapslid Soome Tervisetooted

Omega 3+ kalaõli kasulikud mõjud

Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) kiitis heaks järgmised Omega 3+ Family koostisosadega seotud tervisealased väited. See tähendab, et iga väidet toetavad tõestatud teadusuuringud.

Vähemalt 250 mg EPA -d (eikosapentaeenhape) ja DHA -d päevas:
– Võib aidata kaasa südame normaalsele talitlusele
– DHA tarbimine aitab kaasa loote ja rinnapiimatoidul imikute normaalsele aju arengule
– DHA  tarbimine aitab kaasa loote ja rinnapiimatoidul imikute silma normaalsele arengule

Sertifikaadid

Omega 3 on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud viie tärni IFOS sertifikaadi, mis antakse välja rangete laboratoorsete testide põhjal. Partiipõhine sertifikaat garanteerib toote madala oksüdatsioonimäära (TOTOX väärtused) ja ka raskmetallide madala taseme kadu.

Sertifikaatidest saad lähemalt lugeda siit.

Friend of the sea Soome Tervisetooted Family Omega 3+

Tellimuse sisu
Saadetis sisaldab 240 Omega-3 Family kapslit (2 pakki sisaldab 120 kapslit), mis on tavalise tarbimise puhul 4 kuu varu (2 kapslit päevas).

Koguhind
Esimese saadetise koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus). Järgnevate saadetiste koguhind: 44,90€ (täishind tavakasutuse puhul: umbes 11,23€/kuus). Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine
Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 4 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Tarne
Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 4 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval arvel. Tarnime ainult Eesti piires.

Lepingu kestus ja muutmine
Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal tarneintervalli muuta või oma edasised tellimused/saadetised tühistada, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele klienditeenindus@soometervisetooted.ee. Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Taganemisõigus ja õigus parandusmeetmetele
Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Kaubale kehtib ka kauba vastavuse osas tarbijakaitseseadus. Lugege taganemisõiguse ja mittevastavuse korral õiguskaitse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e-posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust