B12-vitamiini preparaat

B12

B12-vitamiini preparaat

€ 39.90

180 tabletti

Ainult loomsetest toodetest saadav B12-vitamiin ehk kobalamiin on inimesele vältimatult vajalik toitaine. Seda vajatakse nimelt inimorganismi põhikomponentide, rakkude moodustamiseks. B12-vitamiin etendab keskset osa hapnikku transportivate punaste vereliblede ja organismi kaitsvate valgete vereliblede loomises. 

D-vitamiin 20 µg, D-vitamiin 50 µg, D-vitamiin 100 µg, Nivel C10, Tugev K2, Perfect Skin+, Q10 +, Tsink+ C, Tugev Melatoniini

b12 soome tervisetooted

B12-vitamiinile on antud järgmised tervisealased väited:

B12-vitamiin edendab:

  • normaalset energiaainevahetust.
  • närvisüsteemi normaalset toimimist.
  • normaalset homotsüsteiini ainevahetust.
  • normaalseid psühholoogilisi funktsioone.
  • normaalset vere punaliblede moodustumist.
  •  immuunsussüsteemi normaalset funktsioneerimist.
  • B12-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
  • B12-vitamiin osaleb rakkude jagunemisprotsessis.
b12 soome tervisetooted

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 180 B12-vitamiin närimistabletti (1 pakk sisaldab 180 närimistabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 6 kuu varu (1 närimistablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 6,65€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 6,65€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 6 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 6 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust