Soome Tervisetooted OÜ​

Soome Tervisetooted OÜ on 2011 aastal loodud ja tervisetoodete lävemüügile keskenduv ettevõte. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tervisetooteid neid mugavalt otse koju toimetades.

Uudistoodete esitlemise asemel keskendume selliste toidulisandite müügile, mille mõju kohta on tehtud palju teaduslikke uuringuid. Meie ettevõte jagab klientidele informatsiooni ka uute toitumisalaste uuringute kohta ning tervisliku eluviisiga seotud küsimustes. Teeme jätkuvalt koostööd toitumisspetsialistidega ning jälgime nende uurimistöid selles valdkonnas.

Oma kodulehel avaldame regulaarselt oma vitamiin D toodete uuringusertifikaate. Teeme aktiivselt kliendiuuringuid, mille abil kindlustame kliendirahulolu püsimise kõrgel tasemel. Nii saame arendada oma tegevust ja koostööd klientidega

Soome Tervisetooted OÜ heategevuse projektid Eestis

VENÜ projekt „Orbude toetuseks“

Meie üheks lemmik heategevustraditsiooniks on VENÜ projekt „Orbude toetuseks“. Selle heategevus projektiga täidame orvuks jäänud või vanemliku hoolitsuseta jäetud laste jõulukingi soovid, keda kasvatavad vanavanemad. Jõulukingituste projektist oleme iga aasta osavõtnud alates 2015 aastast ning jätkame selle heategevusega kindlasti ka järgnevatel aastatel.

VENÜ on Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing, mida on kutsutud lugupidavalt väärika vananemise akadeemiaks. VENÜ koondab pensionieas inimesi, keda iseloomustab positiivne ellusuhtumine ja kes oma tegevuses lähtuvad põhimõttest – aktiivselt tegutsedes väärtustad oma elu, aidates teisi aitad iseend.

Päästearmee

Nii nagu Soomeski oleme ka Eestis teinud koostööd Päästearmeega.

Päästearmee on rahvusvaheline, 131 riigis tegutsev kristlik heategevuslik organisatsioon.

Aastal 2020 toetasime Eesti Päästearmeed, et nad saaksid osta 34 narivoodit Loksal olevasse lastelaagrisse. Lastelaager on mõeldud vähekindlustatud peredele, kus lapsed saavad tegeleda erinevate huvitegevustega. 

Minu Unistuste Päeva

Oleme kolmel korral toetanud Heategevusfondi Minu Unistuste Päev perepäevasid D-vitamiinidega.

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev aitab ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et pakkuda lastele ja nende peredele emotsionaalset tuge, mis on oluline osa raviprotsessi tervikus.

Minu Unistuste Päeva Virumaa perepäev, foto Kristina Shved.