Glucovita

Glucovita

Glucovita toidulisand

€ 44.90

120 tabletti

Glucovita toidulisand on kroomi-taimeekstrakti preparaat, mis on välja töötatud erinevates Põhjamaades. Selle koostis toetab keha normaalset toitainevahetust ja normaalse glükoositaseme säilitamist. 

glucovita soome tervisetooted

Kasutamine: soovitatud kasutamine (SPK) 2 tabletti päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisiasendajana.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult. Ei soovitata lastele, rasedatele ega imetavatele naistele. Vegan, suhkruvaba, gluteenivaba.

Toodetud Norras.

Päevane annus (2 tabletti) sisaldab:  % päevane võrdluskogus:

Mate 100 mg
Avena sativa 100 mg
Põisadru 100 mg
Fukoksantiin 100 μg
Kaneel (Cinnamomum cassia)100 mg
Guaraana (Paullinia cupana) 100 mg
Kofeiin 18 mg
Kroom 100 μg 250%*

*%- protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Kõik Soome Tervisetooted OÜ tooted on teaduslikult ohutud.

Glucovita on taimeekstrakti-vetika-mineraalpreparaat, mis on välja töötatud koos erinevate Põhjamaade toidulisandite valdkonna ekspertidega. See sisaldab ohutus koguses koostisosi, mis sobivad ainevahetuse, normaalse glükoositaseme ja kehakaalu reguleerimiseks. Toode sisaldab ohutul hulgal kehale hädavajalikku kroomi, samuti taime- ja vetikaekstrakte, mis on osutunud ohutuks.

Koostisosade puhul tuleb arvestada mõne asjaoluga. Tuleks arvesse võtta mate ja guaraana ekstraktide stimuleerivat toimet. Glucovita sisaldab 18 mg kofeiini, mis tähendab, et toodet ei tohi võtta õhtul enne und.

Need, kes kasutavad muid kroomi sisaldavaid toidulisandeid, peaksid ise tagama, et kroomi päevane kogus ei ületaks ohutut ülempiiri, mis on 250 µg päevas.

Toode on vegan, piima-, laktoosi-, suhkru- ja gluteenivaba.

Glucovita sobib täiskasvanutele. Toodet ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele, kuna pole piisavalt uuringuid kõigi koostisosade mõju kohta rasedatele või imetavatele.

Glucovita toidulisand

Glucovita sisaldab 100 µg kliiniliselt uuritud, standardiseeritud ja tõhusalt imenduvat kroomi. Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) on tugevatele teaduslikele uuringutele tuginedes kinnitanud kaks ametlikku kroomi tervisealast väidet. Vastavalt neile aitab kroom kaasa normaalsele makrotoitainete ainevahetusele ja vere glükoosisisalduse normaalse taseme säilitamisele.

Oma tootes kasutame ka Lõuna-Ameerika matepuu (Ilex paraguariensis) tüüpilist ekstrakti, mis on saadud puu lehtede leotamisest. Mate on tuntud kui populaarse taimse joogi koostisosa, kuid mate ekstrakti kasutatakse tavaliselt ka toidulisandites. Mate aitab kaasa kehakaalu reguleerimisele ja lipiidide lagundamisele.

Kaerakõrre ekstrakt toetab seedesüsteemi normaalset toimimist.

Samuti kasutame põisadrust (Fucus vesiculosus) valmistatud vetikaekstrakti, mis sisaldab standardiseeritud 100 µg fukoksantiini. Fukoksantiin on karotenoid, millel on antioksüdantsed omadused. Põisadru aitab suurendada täiskõhutunnet ja selle seost kaalujälgimisega on uuritud.

Toode sisaldab ka kaneeli (Cinnamomum cassia) ekstrakti, mida tavaliselt nimetatakse vürtsiks. Kaneel aitab tervisliku eluviisi osana säilitada normaalset veresuhkru ja glükoosi taset.

Glucovita sisaldab ka Lõuna-Ameerika Guarana puust (Paullinia cupana) valmistatud guaraanaekstrakti. See sisaldab standardiseeritud 18 mg kofeiini. Guaraana on tuntud oma mõju poolest rasvade ainevahetusele, mis aitab kaasa kehakaalu reguleerimisele.

Telli kohe

Saadetis sisaldab 120 tabletti Glucovita, millest jätkub kasutamiseks umbes 2 kuud. Tellimuse kogumaksumus on 44,90 € (hind sisaldab käibemaksu ja postikulu). Tähelepanu tegemist on jätkutellimusega. Edaspidi saate 120 tabletti Glucovita, iga 2 kuu tagant, hinnaga 44,90 €.

Saate oma tellimuste intervalli igal ajal muuta või jätku tellimusi peatada, helistades meie tasuta klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 09-17). Avamata tootel on 14-päevane tagastusõigus. Jättes oma e-posti aadressi, saate värsket infot nii tellitud toote kui ka erisoodustuste kohta.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust