Family Omega3+ Sertifikaadid

Family Omega 3+ viietärni IFOS kvaliteedisertifikaat

Erinevaid kalaõlisid on poodides nii palju, et silme eest võtab kirjuks ning kõik tootjad räägivad teile, kuidas nende kalaõli patenteeritud meetodil valmistatakse ja kuidas isegi kapslid on peaaegu värskelt sädelevad. 

Üks empiiriline viis kalaõli oksüdatsioonitaseme väljaselgitamiseks on see, kas teie kalaõlikapslid põhjustavad teile kalamaitselist röhitsemist või mitte.

Soome Tervisetoodete OÜ on pikka aega teinud tööd puhtamate ja ohutumate toidulisandite nimel. Kuid oleme näinud ka vajadust hankida oma Family Omega 3+ kalaõlile väline kvaliteedisertifikaat.

IFOS või rahvusvaheliste kalaõlistandardite sertifikaat

2002. aastal asutatud Nutrasource on ainus ettevõte maailmas, mis keskendub kalaõlitoodete kvaliteedisertifikaatide väljastamisele, mis põhinevad rangetel laboritestidel. Võib-olla on Nutrasource’i kõige olulisem programm IFOS-i sertifitseerimisprogramm, mis tähistab rahvusvahelist kalaõli standardite programmi.

IFOS programmi raames testitakse iga tootepartii eraldi ning tulemuste põhjal saab tootele omistada viie tärni IFOS sertifikaadi.
Soome Tervisetooted on esimene Eesti ettevõte, mis on saanud viie tärni IFOS-i sertifikaadi. See eeldab, et toote oksüdatsiooni- või TOTOX-i väärtused ja raskmetallide sisaldus on turul esirinnas.

Iga partiid analüüsitakse eraldi ja iga partii üksikasjad avaldatakse Nutrasource’i veebisaidil. Programm on väga läbipaistev ja seda ei saa Soome Tervisetooted hallata.
Alloleval lingil on näiteks esimese tootepartii analüüsisertifikaat.  
https://certifications.nutrasource.ca/certified-products/brand?id=SOT

Friend of the Sea sertifikaat

Family Omega3+ kalaõli on saanud Friend of the Sea (Mere Sõbra) sertifikaadi, mis garanteerib, et tootmises kasutatud kala on püütud eetiliselt ja jätkusuutlikult.

Sel aastal on Soome Tervisetooted alustanud koostööd Mere Sõbraga. Mere Sõber on mittetulundusühing, mis edendab säästvat kalapüüki ning püüab vähendada kalapüügi mõju ökosüsteemile ning propageerib selektiivsete püügiviiside kasutamist.
Mere Sõber on rahvusvaheline eetilise kalapüügi ja kalakasvatuse sertifitseerimisprogramm. Sertifikaat tagab, et Family Omega 3+ kalaõli valmistamiseks kasutatud kala ei pärine ülepüütud, vähetuntud või taastuva kalavarude piirkonnast.
Samuti tagab see, et püügiviisid ei kahjustaks merepõhja ja kalapüük peab vastama kõikidele seadusest tulenevatele nõuetele. Sertifitseerimise eest vastutavad sõltumatud sertifitseerimiskomisjonid.

Rohkem kui kolm miljardit inimest sõltuvad mere- ja rannikuelu mitmekesisusest. Ookeanid on maailma suurim valguallikas ja enam kui 2,5 miljardi inimese peamiseks toiduallikas.

Merekalapüük annab otseselt ja kaudselt tööd rohkem kui 200 miljonile inimesele. Ookeanid moodustavad 97% maakera veest ja neelavad umbes 30% inimese tekitatud süsinikdioksiidist.

Ookeanidest kasu saamine nõuab nende pidevat austust ja nende eest hoolimist.

Rohkem infot organisatsiooni kohta leiate siit: friendofthesea.org

Friend of the sea Soome Tervisetooted Family Omega 3+

Kontrollige iga partii sertifikaadi etiketi teavet

Iga Family Omega 3+ karbi tagaküljel oleval sildil on partii number, mille järgi saab kontrollida selle tootepartii IFOS-testi väärtusi. Vajutades siia juhatatakse Teid  Nutrasource’i veebisaidil olevale vormile, kus saate selle partii analüüsitulemusi otse kontrollida. 

Nii ei pea sa Soome Tervisetoodete Family Omega 3+ kasutajana muretsema, kas käes hoitav kalaõli on värske