D-vitamiin 20 µg

D-vitamiin 20 µg

39.90 €

300 närimistabletti

Laste luudele ja kasvule oluline näritav ja maitsev päikesevitamiin.

Gluteeni-, laktoosi-, suhkru- ja piimavaba.

D-vitamiini 50 µg, Omega 3+ Family, B12-vitamiin, Fenugreek+,Tugev  Melatoniin, Magnesium+, Nivel C10, Tugev K2, Perfect Skin +, Tsink + C, Q10 +, Tugev Biotiin

20μg – 500 IU

 € 39.90

LasteDvitamiin
  • Üks kapsel päevas on piisav.

Esitatud ööpäevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega tervislikku eluviisi.  Hoida väikelastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstult

Kapslid on valmistanud Norras.

kookosõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), vitamiin D3.

Hästiimenduv D3-vitamiin

D-vitamiin tekib nahas päikesevalguse mõjul. Eriti pimedal aastaajal on puuduva päikesepaiste asendamiseks vaja D-vitamiini. D-vitamiin on vajalik luude normaalseks arenguks ja immuunsüsteemi nõuetekohaseks toimimiseks.

Hea maitsega tabletti võib imeda, närida või alla neelata.

Euroopa Toiduohutusamet ehk EFSA (“Euroopa Toiduohutusamet”) on andnud D-vitamiinile järgmised tervisealased väited:

Kaltsium ja D-vitamiin on vajalikud luude arenguks ja kasvuks

D-vitamiin soodustab:

  • normaalset vere kaltsiumisisaldust, kaltsiumi ja fosfori imendumist ning nende kasutamist.
  • immuunsüsteemi normaalset toimimist
  • normaalset lihaste funktsiooni säilitamist
  • hoida hambad ja luud normaalsed.
  • D-vitamiin osaleb rakkude jagunemise protsessis.
  • Osaleb rakujagunemise protsessis.

Tingimused lühidalt

(vaata tingimusi siit)

Saadetis sisaldab 300 D-vitamiin 20 µg närimistabletti (1 pakk sisaldab 300 närimistabletti), mis on tavalise tarbimise puhul 10 kuu varu (1 närimistablett päevas). Esimese saadetise koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 3,99€/kuus) Järgnevate saadetiste koguhind: 39,90€ (täishind tavakasutuse puhul: 3,99€/kuus).

Toote koguhind sisaldab KÄIBEMAKSU + saatekulu.

Tasumine ainult arvega (pangaülekandega). Tasumine toimub pangaülekandega peale toote kättesaamist. Arve on saadetisega kaasas. Arve maksetähtaeg 21 päeva pärast toote saatmist. Arveldusperiood on umbes iga 10 kuu tagant, arve on iga saadetisega kaasas. Ühe arve peal on ühe saadetise koguhind. (Vt täielikku teavet arvega tasumise (pangaülekanne) ja hilinenud maksete kohta siit: tingimused).

Esimene saadetis jõuab postkasti umbes kahe nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Järgmised saadetised tarnitakse umbes 10 kuud pärast esimest saadetist. Järgmiste saadetiste tarnekuupäev on alati näidatud saadetisega kaasasoleval tootearvel.

Tarnime ainult Eesti piires.

Leping on sõlmitud määramata ajaks. Saate igal ajal muuta tarneintervalli või tühistada oma edasisi tellimusi/saadetisi, helistades meie klienditeeninduse numbril 6300064 (E-R 09-20 ja L 9-17) või kirjutades klienditeenindusele (klienditeenindus@soometervisetooted.ee). Kui soovite, et muudatused rakenduksid juba järgmisele saadetisele, tehke seda hiljemalt 7 päeva enne järgmist tarnekuupäeva. Järgmine tarnekuupäev on näha viimasel arvel.

Teil on 14-päevane lepingust taganemise õigus. Lugege taganemisõiguse kohta siit: tingimused.

Telli telefoni teel

6300064

Telli e -posti teel

klienditeenindus@soometervisetooted.ee

Telli kohe

Tellimuse esitamine tähendab maksekohustust